TUPEKUULID JA KUIDAS NEID KASUTADA

TUPEKUULID JA KUIDAS NEID KASUTADA

Tupekuulid on vaieldamatult üks vajalik vidin naiste intiimsahtlis. Need ei ole pelgalt mänguasjad stiilis „50 halli varjundit“, vaid pigem iga naise jaoks oluline abivahend.

Miks kasutada?

Iga naise jaoks on vaieldamatult oluline aeg-ajalt treenida tupelihaseid. Seda sõltumata vanusest. Milles peitub nende olulisus?

Tupekuulid on ideaalne abivahend, millega saad treenida enda tupelihaseid. Mida vanemaks me saame seda olulisemaks tupelihaste treening meie jaoks muutub. Tupelihaste hea treenitus võib aidata saada lahenduse sellistele tülikatele ja piinlikele muredele nagu rasedusest tingitud tupelihaste nõrgenemine, seksuaalse tundlikkuse vähenemine, mis võib viia uriinipidamatuseni.

Teisalt on see jällegi üks vahend, mis aitab meil, naistel oma keha paremini tundma õppida ning selles ei tohiks olla mitte midagi piinlikkust tekitavat. Tupelihaste treenitusest sõltub ka naise orgasmi intensiivsus, seega kahtlemata aitab tupekuulide kasutamine parandada voodimõnusid.

Nagu juba mainitud sai, sobivad tupekuulid kasutamiseks igas vanuses naistele. Eriti oluliseks muutuvad nad pärast sünnitust, et taastada tupelihaste toonus ning tegelikult kõik naised alates 30. eluaastast peaksid mõtlema tupekuulide kasutamise peale. Nende kasutamine ei ole mitte ainult vajalik, vaid ka väga rahuldust pakkuv.

Kuidas valida?

Selleks, et tupekuule nauditavalt kasutama hakata, peab ka teadma, kuidas enda jaoks sobivaim välja valida. Kerged kuulid on 28 grammised ning neid soovitame pigem algajatele kasutajatele ja naistele, kellel on nõrgad tupelihased. Tupelihastel on kerge kinni hoida kergemaid tupekuule ning kui nende kasutamisega juba harjud, siis tulevikus saab alati proovida huvi korral raskemaid kuule.

Keskmise suurusega tupekuulid on 38 grammised, mida soovitame kasutada pigem nendel naistel, kes on varem pööranud tähelepanu tupelihaste treenimisele, näiteks Kegeli harjutusi tehes. Tupekuulide maailmas kõige kogenenutele soovitame raskeid 48 grammiseid tupekuule.

Kindlasti ära kasuta tupekuule menstruatsiooni ja raseduse ajal. Ühtlasi ka siis mitte, kui sul on intiimpiirkonnas põletik või vahetult pärast operatsiooni, sealhulgas ka sünnitus. Tupekuule ei soovitata ka neidudele, kes ei ole varem seksuaalvahekorras olnud. Samas kui sul on paigaldatud tuppe rasestumisvastane vahend või meditsiiniline implantaat, siis enne kindlasti pea nõu naistearstiga tupekuulide kasutamise osas.

Kuidas kasutada?

Tupekuulide kasutamine on imelihtne. Tupekuulid paigutatakse enda tuppe täpselt sama moodi nagu tampooni, kuigi kindlasti soovitame kasutada tupekuulide paigutamisel veel baseeruvat libestit, et ei esineks ebamugavustunnet ning kasutamine oleks võimalikult palju naudingut pakkuv.

Tupekuul töötab kui väike salajane vibraator, millest on teadlik ainult selle kandja. Tupekuulide sees on rasked kuulid, mis kergelt liiguvad ümbrise sees ringi. Seetõttu, mida rohkem Sa liigud ja enda keha, eriti puusi, liigutad, seda intensiivsemalt tupekuulid Su sees vibreerivad, tekitades naudingut. Tupekuule soovitatakse kasutada erinevate praktiliste tegevuste ajal, kus Sa ei istu ega lama niisama, vaid pead ennast liigutama. Näiteks võta ette väike vallatu jaluskäik oma lemmikpargis. Miks mitte muuta kodu koristamine sellisel moel niivõrd nauditavaks?

See kõik on võimalik. Meie e-poest leiab sobiliku tupekuuli igale maitsele. Vaata kogu e-poe valikut siit!


Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!