SEKSMÄNGUASJAD JA EROOTIKAKAUBAD – KUIDAS VALIDA ?

SEKSMÄNGUASJAD JA EROOTIKAKAUBAD – KUIDAS VALIDA ?

E-poed on enamasti erinevatest valikutest paksult pungil ning valiku tegemine võib olla väga raske. Millisest otsast siis seda küsimust harutama võiks hakata? Selles postituses proovimegi natukene seda keerulist valikuprotsessi kergemaks teha.

Esmane küsimus, millele kindlasti kohe enda jaoks vastama peaks, on see, et kas soovid mängida üksi või koos paarilisega. See kindlasti lihtsustab valikut juba kohe alguses oluliselt. Sellest tuleneb ka, millised tootegrupid võivad sind huvitada ning seeläbi ei pea sa ka tervet e-poodi läbi kammima, vaid saad kohe keskenduda just nendele tootegruppidele, mis sind potentsiaalselt huvitavad.

Milline on sinu ostlemise eesmärk?

Kohe alguses on otstarbekas selgeks saada, milline on Sinu eesmärk ostu tegemiseks:

Kas oled alles alustav selles vallatus mängude ja mänguasjade maailmas ning otsid kas üksi või koos paarilisega veidi värskendust?
Otsid veelgi suuremat põnevust ja juba ekstreemsemaid mänguasju?
Põnevuse asemel otsid hoopis erinevaid vajalikke tarbeid?

Eesmärgi paika seadmine aitab oluliselt jälle välja selekteerida suure hulga tootegruppe ning keskenduda vaid sellele, mis on sulle oluline. Kahtlemata võiks see aidata hoida kokku ka suure hulga aega, et jõuda oma lõppvalikuni kiiremini. Kindlasti on meie lugejate hulgas inimesi, kellele meeldib pikalt ja põhjalikult poodelda, kuid tänapäevase kiire elutempo juures on kahtlemata suur väärtus ka selles, et jõuda ostuotsuseni kiirelt ja kvaliteetselt ehk leida suurest hulgast endale olulised esemed kiirelt ja suurema vaevata.

Mänguasjade maailmas alustav seikleja

Üks esmane tootegrupp, millest väga paljud alustavad on lihtsamad dildod ja vibraatorid. Need on selles suhtes väga universaalsed mänguasjad, sest nendega saab rõõmu nii üksi kui ka paarilisega mängides. Vallatule paarile toob voodiellu kindlasti väga palju vürtsi ka paar vallatuid käeraudasid või silmakatteid ja maske. Intiimsusele vürtsi lisamine ei ole sugugi nii keeruline, kui esmapilgul paista võib. Enamasti piisab ka väga lihtsatest lisanditest ning rõõmu ja põnevust tekib sellest väga palju. Näiteks sobivad algajatele katsetamiseks väga hästi ka erinevad massaažiõli ja ihupiimad-geelid. Magamistuppa lisavad alati romantikat ka erinevad feromoonidega vürtsitatud massaažiküünlad. Väljendusrikkamatele paaridele võib tuua palju põnevust ja seiklusi erinevad lõbusad kostüümid näiteks rollimängude katsetamiseks või miks mitte vürtsitada neid lähedasi momente ka uue seksika pesukomplektiga.

Ekstreemsusi otsivatele põnevusesõltlastele

Kui lihtsamad vahendid ja mänguasjad sind ja su armsamat enam ei kõneta ning otsite ekstreemsemaid lelusid, millega intiimkogemused viia järgmistele tasemetele, siis proovime siinkohal anda mõned mõtted ja ideed, millised vahendid võiksid huvi pakkuda.

Kui lihtsamad dildod ei paku enam nii palju põnevust, siis miks mitte proovida näiteks rakmetega dildosid või esitada endale ja oma armsamale väljakutse pikendavate kondoomide näol. Erinevate sidumismängude harrastajatel on kahtlemata käerauad juba mänguasjariiulis olemas, kuid ekstreemsemate ahelate poole pealt võib enda varusid täiendada näiteks kaelarihmadega või käte-jalgade kammitsatega. Palju põnevust toovad juurde ka erinevad suutropid või piitsad. Intiimsed hetked aitab järgmisele tasemele kahtlemata ka erinevad anaallelud.

Vajalikke tarvikuid magamistuppa

Enda seksuaalsuse ja sensuaalsuse avastamisel on vajalikud ka erinevad tarvikud ja vahendid, mille suure valiku leiad samuti meie e-poest. Näiteks saad valida suure hulga kondoomide ja libestite seast endale ja oma partnerile sobivaima. Vajalikke tarvikuid saab ka mitte ainult magamistuppa, vaid ka näiteks vannituppa erinevate intiim-duššigeelide ja vannivahtude seast. Kvaliteetseid vahendeid leiab meie e-poest ka intiimpiirkonna raseerimiseks nii meestele kui naistele. Seksuaalharidus ei jooke samuti kunagi mööda külge alla, seetõttu leiad meie e-poest ka vastavaid raamatuid või DVD-sid.


Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!